RAMJACK

RAMJACK

Endüstrideki en gelişmiş gerçek zamanlı madencilik teknoloji üreticileri ile işbirliği içinde olması, RAMJACK hem yerüstü ve hem de yeraltında en kritik madencilik sorunlarını çözmek için benzersiz konumlanmıştır. Biz, sektörün önde gelen üretim ve güvenlik uygulamaları tarafından desteklenmiş gerçek zamanlı izleme teknolojisi sistem entegrasyonu konusunda uzman bir firmayız.

Her bir teknolojinin gücünü kullanarak, RAMJACK, her türlü maden işletmesinin gerçek zamanlı izleme gereksinimleri konusunda, tasarım, entegrasyon, dağıtım ve desteklemesini yapabilmektedir.Endüstrideki en gelişmiş gerçek zamanlı madencilik teknoloji üreticileri ile işbirliği içinde olması, RAMJACK hem yerüstü ve hem de yeraltında en kritik madencilik sorunlarını çözmek için benzersiz konumlanmıştır. Biz, sektörün önde gelen üretim ve güvenlik uygulamaları tarafından desteklenmiş gerçek zamanlı izleme teknolojisi sistem entegrasyonu konusunda uzman bir firmayız.

Her bir teknolojinin gücünü kullanarak, RAMJACK, her türlü maden işletmesinin gerçek zamanlı izleme gereksinimleri konusunda, tasarım, entegrasyon, dağıtım ve desteklemesini yapabilmektedir.